Dlaczego JA?

Scroll below
Współpraca z 15 bankami

Jako ekspert kredytowy przez lata mojej działalności doskonale poznałem zasady działania banków. Wiem, na co zwracają największą uwagę, decydując o przyznaniu kredytu i co powoduje, że wniosek odrzucają. Wiem też, co jest najważniejsze przy wybieraniu oferty kredytowej konkretnego banku, a czym nie warto się przejmować. Dzięki mojej stałej współpracy z aż 15 bankami mam możliwość przedstawienia Ci warunków każdego z nich i wspólnie wybierzemy ofertę najlepiej dostosowaną do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Jestem niezależnym ekspertem i nigdy nie będę Cię namawiał na skorzystanie z oferty jednej, konkretnej instytucji, dzięki czemu dobiorę propozycję najbardziej korzystną dla Ciebie, a nie dla banku. W twoim imieniu mogę również wynegocjować jeszcze lepsze warunki, niż widnieją w ofercie – różnicę możesz odczuć na przykład w mniejszych kosztach, które zostaną doliczone do kredytu. Niezależnie od tego, czy starasz się o kredyt hipoteczny, czy leasing dla firm, pomogę Ci otrzymać jak największe środki na realizację Twojego celu na korzystnych warunkach.

50 stale obsługiwanych klientów

Przez wiele lat pracy jako ekspert kredytowy obsłużyłem już setki klientów. Aktualnie stale współpracuję z 50 klientami, którzy powierzyli swoje finansowe sprawy w moje ręce. Moi klienci darzą mnie ogromnym zaufaniem, które przy takiej współpracy jest niezbędne – i nic dziwnego, w końcu osoba odpowiedzialna za Twoje pieniądze musi być godna zaufania. Współpracując ze mną możesz być pewny, że Twoje finanse są w dobrych rękach i każde moje działanie ma na celu Twoją korzyść.

Dzięki temu, że rzetelnie wykonuję swoje obowiązki i osiągam wspólnie zamierzone cele, klienci bardzo często nawiązują ze mną długofalową współpracę. Pomagam im w uzyskaniu kolejnych środków na ich dalsze inwestycje. Dobrym przykładem jest tutaj kredyt hipoteczny – często po uzyskaniu pieniędzy na wymarzony dom, moi klienci potrzebują kolejnych środków, na przykład na wykończenie mieszkania, czy zakup nowego samochodu. W takiej sytuacji ponownie pomagam im uzyskać kredyt na nowy cel. Jestem wdzięczny, że moi klienci darzą mnie takim zaufaniem – a ja w zamian pomagam im najlepiej, jak potrafię.

Ponad 1000 rodzin cieszy się z własnego "M"

Kredyt hipoteczny to często jedna z największych i najbardziej stresujących decyzji finansowych w życiu. Z moją pomocą uzyskanie pieniędzy na wymarzony dom będzie dużo szybsze, prostsze i mniej stresujące. Przekonało się o tym już ponad 1000 rodzin, które dzięki mojej pomocy otrzymały kredyt hipoteczny i już teraz mogą cieszyć się z własnego M.

Pomogłem im nie tylko uzyskać kredyt, ale także wspierałem na każdym etapie ubiegania się o finansowanie. Dzięki mnie otrzymali najbardziej korzystne warunki umowy i uzyskali pieniądze na spełnienie swojego największego marzenia. Współpracując ze mną nie musieli martwić się o dopełnienie wszystkich formalności, ponieważ z przyjemnością wykonałem tą pracę za nich. Moja pomoc zaoszczędziła im czas i nerwy. Za moją pracę nie zapłacili ani złotówki, dzięki czemu współpracując ze mną mogli jedynie zyskać – i to nie tylko w postaci otrzymania samego kredytu, ale także w mniejszych kosztach około kredytowych. Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na wiele lat, dlatego decydując się na jego zaciągnięcie warto skorzystać z mojej profesjonalnej pomocy.

300 MLN suma pozyskanych środków

Pracując dla setek klientów w ciągu ostatnich lat udało mi się pozyskać dla nich łącznie ponad 300 mln zł. Dzięki tym środkom moi klienci mogli spełnić swoje marzenia, na przykład o budowie własnego domu, czy wyjechaniu na egzotyczne wakacje. Uzyskałem dla nich kredyty hipoteczne lub gotówkowe na najlepszych możliwych warunkach. Dzięki mojej pomocy klienci niejednokrotnie zaoszczędzili wiele tysięcy złotych na dodatkowych kosztach kredytowych.

Pomogłem również wielu firmom, które dzięki pozyskaniu dodatkowego finansowania z banku mogli zainwestować w rozwój swojego biznesu. Leasingi i inne kredyty firmowe to często dla przedsiębiorcy jedyna droga na poszerzenie działalności swojej firmy, a z moją pomocą uzyskanie kredytu na rozwój stało się dużo prostsze i opłacalne. Pomagam każdemu zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze – i co najważniejsze, moja pomoc jest zupełnie darmowa. Wysokość środków, które pozyskałem dla moich klientów doskonale pokazuje, że moje działania przynoszą zamierzone efekty.

Masz pytania?

Napisz do mnie

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.