fbpx

O mnie

Nazywam się Karol Wołczyński i jestem doradcą kredytowym z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej. Pracowałem dla największych banków w Polsce, dzięki czemu doskonale znam schemat ich działania i pomogę Ci uzyskać kredyt na najlepszych warunkach. Od ponad 6 lat prowadzę biuro nieruchomości Mój Kwadrat, dzięki czemu doskonale znam rynek nieruchomości, a to, w połączeniu z wiedzą finansową, pozwoli mi zająć się Twoją inwestycją z każdej strony. Dzięki mnie bank zobaczy w Tobie zaufanego kredytobiorcę, a Ty bez problemu otrzymasz pieniądze na swoją inwestycję. Moje usługi są darmowe – nie zapłacisz u mnie ani złotówki za żaden etap mojej pomocy.

 

Jako doświadczony doradca kredytowy pomagam zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w uzyskaniu najlepszych kredytów inwestycyjnych czy hipotecznych. Szczególnie chętnie z mojej oferty korzystają osoby, które starają się uzyskać kredyt na ich wymarzone mieszkanie. Moi klienci widzą tutaj wiele korzyści – dzięki temu, że nie reprezentuję jednej instytucji, mogę przedstawić Ci ofertę aż 15 banków, spośród których wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą opcję. Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych dla moich klientów sprawi, że dzięki mojej pomocy uzyskanie środków od banku na zakup domu będzie dużo prostsze. Pomogę Ci uniknąć wszelkich „pułapek bankowych”, wyjaśnię najbardziej zawiłe warunki umowy, przeanalizuję decyzję kredytową i pomogę przygotować wnioski w taki sposób, żeby bank nie miał wątpliwości co do przyznania kredytu właśnie Tobie. Moja pomoc pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnego stresu i zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

 

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?


• Napiszę dla Ciebie umowę przedwstępną.
• W twoim imieniu wynegocjuję z bankiem najlepsze warunki umowy.
• Uzyskam dla Ciebie atrakcyjną zniżkę u notariusza.
• Przygotuję kosztorys, który jest niezbędny przy budowie Twojego wymarzonego domu.
• Pomogę skompletować dokumenty tak, żeby każdy etap przebiegł bezproblemowo i niczego nie brakowało.

 

Z moją pomocą przez cały proces ubiegania się o kredyt przejdziesz bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów. Pomogę Ci uzyskać kredyt hipoteczny na Twój przyszły dom na najlepszych możliwych warunkach, dzięki czemu będzie to udana inwestycja w Twoją przyszłość.

Marzysz o własnym m?
Pomogę Ci od ręki!

Pomagam,
doradzam
już od 15 lat

Moje biuro:
Mój Kwadrat Nieruchomości Karol Wołczyński
ul. Świętego Wacława 23 lok 6 26-600 Radom
NIP: 9482139438 REGON: 141713469


Zadzwoń: 606 237 214
Napisz: kwolczynski@mojkwadrat.eu